Pis Yedili 19. Bölüm

27.02.2012 05:03:13 - Gösterim: 43

Pis Yedili 19. Bölüm

Pis Yedili 19. Bölüm Fragmanı izle, Pis Yedili 19. Bölüm Fragmanı, Pis Yedili 19. Bölüm Fragmanı izle, Pis Yedili 19. Bölüm Fragmanı Seyret, Pis Yedili 19. Bölüm Fragmanı Full izle, Pis Yedili 20. Bölüm Fragmanı izle, Pis Yedili Son Bölüm Fragmanı izle

Pis Yedili, okudukları lisede çıkan yangın sonucu açıkta kalan yedi liseli gencin, zorunluluktan geçiş yaptıkları özel bir kolejde ikoncanlar adını taktıkları yeni kolejli arkadaşlarıyla aralarında geçen atışmalı ve eğlenceli diyaloglarla dolu bir okul hikayesi.

İstanbulun varoş mahallelerinden birindeki yoksul öğrencilerin okuduğu devlet lisesi çıkan yangın sonucu kül olur. Milli Eğitimdeki idealist danışman Filiz hanım, öğrencileri tıklım tıkış diğer ilçe liselerine yerleştirir ama yedi öğrenciye gidecekleri bir okul bulamaz. tek seçenek ilçe sınırları içindeki zenginlerin ve yüksek bürokratların çocuklarının okuduğu Özel Girişim Koleji gibi gözükmektedir. Filiz hanım bu Yedi öğrenci için okulun kapısını çaldığında terslenir. Ama pes etmez ve zorla da olsa yedi fakir öğrencinin zenginlerin okuduğu bu koleje kabul edilmelerini sağlar.

Kolejin başarıya endeksli sistemine sıkı sıkıya sahip çıkan müdiresi Esma Sultan bu öğrencilerin not ortalamalarını düşüreceği endişesiyle onları istemese de, altın kalpli müdür yardımcısı Hasan Paşanın ve Filiz öğretmenin destekleri ile bu yedi öğrencinin hayatında yeni okullarında yepyeni bir yaşam başlar.

Mahallenin haytaları, zengin ailelerin çocuklarıyla aynı çatı altında buluşunca çatışmalar da başlar. Çünkü okulun yedi yeni öğrencisi tam bir Pis Yedili çetesi gibidir. Her birinin de lakapları vardır. Bayrampaşalı, Orço, Pc ve Trafo lakaplı erkeklerin yanı sıra sarışınlığı nedeniyle Cimbom, esmerliği yüzünden Kara Biber, her işe karışması nedeniyle adı Salçaya çıkan kızlar, kısa sürede kolejin altını üzerine getirecektir.

Okulun modern ve çağdaş yapısı alıştıkları bir şey değildir ama hem uyum hem uyumsuzlukla dolu günler içerisinde yeni yuvalarını da sahipleneceklerdir. Burada aşık olacaklar, burada dövüşecekler, burada başaracaklardır.

Pis Yedili 18. Bölüm Özeti;

Orço, arkadaşlarının ona oynadığı oyuna çok bozulmuştur. Hiçbiriyle konuşmaz ve okulda yalnız başına takılmaya başlar. Bunu farkeden İkoncanlar ise, durumdan yararlanmaya çalışıp Orçoya kendilerindenmiş gibi davranırlar. Fakat bu onlara pahalıya patlar! Bayrampaşalı, Elçinle olanlar hakkında Trafo ile dertleşirken, Elçinle konuşup kaldıkları yerden devam etme niyetine girmiştir. Konuşmak için fırsat kollasa da Elçin, onu Cimbomla sarılırken gördüğü için kafasında ilişkiyi bitirmiş ve konuşmaktan sürekli kaçar bir haldedir. Küçük Bey ise, sonunda Cimboma tamamen açılıp ona bir teklif yapar.

Pis Yedili 19. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır